Spätná väzba - ohlasy mojich klientov

21.06.2015 23:23

Gabriela S., Valaliky (učiteľka MŠ)

Ďakujem za všetko veľmi pekne. Cením si to, ste skvelá a lepšie som si nájsť finan.poradcu ani nemohla.

Michal K, Revúca (skladník)

Milá pani Valéria. Úprimne Vám ďakujem za pomoc v hladani pozicky a odporuceni prima banky. Bola mi schvalena pozicka vdaka vam a dakujem za pomoc a radu s pozdravom Michal K.


Ing. Jana K., Košice  (audítor a daňový poradca)

Som maximálne spokojná s prácou pani Badevovej. Príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, rýchle a čestné jednanie. Všetky poistenia a ostatné finančné záležitosti riešim už len s p. Badevovou, lebo viem, že sa na ňu môžem absolútne spoľahnúť.  Ušetrila som  veľa času a získala osobu, ktorá dohliada na moje zmluvy. Vidieť, že ju tá práca baví a napĺňa. Môžem len odporučiť.


Gabriel K., Seňa (podnikateľ)

Ďakujem pani Badevovej za kvalitné poradenstvo a vybavenie mojich finančných záležitostí v neuveriteľne krátkej dobe. Žiadne čakanie v bankách, či poisťovniach. Všetko dohodla tak, že samotné podpisovanie konkrétnych zmlúv trvalo naozaj pár minút.  Naviac milý a ľudský prístup. Nie je to bežné. Vrelo doporučujem. 

 

Tomáš B., Košice (obchodný zástupca)

S pani Badevovou som riešil a vyriešil otázku môjho životného poistenia. Podrobne a zrozumiteľne mi vysvetlila jednotlivé pripoistenia a nastavila zmluvu presne podľa mojich potrieb.  Všetko s rozvahou, prehľadom a maximálnou trpezlivosťou. Už viem, že nepotrebujem hľadať ďalších finančných poradcov. V budúcnosti budem riešiť úver, samozrejme v spolupráci s p. Badevovou.


Daniel D., Sp. Nová Ves (manažér)

Ďakujem Vám za Vašu prácu. Utvrdil som sa v mojom presvedčení, že som konal múdro, keď som sa na Vás obrátil.