DDS - 3. pilier

 DDS čiže doplnkové dôchodkové sporenie, ktorému hovoríme aj 3. pilier dôchodkového zabezpečenia.


Určite si sami výšku svojho dôchodku

Využite III. pilier dôchodkového zabezpečenia a sami rozhodnite, aký bude váš dôchodok. Doplnkové dôchodkové sporenie od AXA vám umožní nasporiť si doplnkový príjem na jesen vášho života.

Výhody Doplnkového dôchodkového sporenia od AXA:

  • Sporíte si na SVOJ VLASTNÝ dôchodok, nezávislý od štátneho dôchodku a jeho výšku si určíte sami
  • Váš príspevok môžete meniť podľa Vašich potrieb (od roku 2014 bude mesačný príspevok max 15 EUR  mesačne oslobodený od dane z príjmu)
  • Môžete si zvoliť investičnú stratégiu výberom dôchodkového fondu
    (príspevkový fond, globálny akciový fond)
  • Máte stály prehľad o svojej investícii prostredníctvom internetu – Osobný účet
  • Vaše investície sú chránené vďaka dohľadu Národnej banky Slovenska
  • Váš budúci doplnkový starobný dôchodok závisí od výšky mesačnej splátky, od veku, v ktorom uzatvoríte zmluvu aj od veku, v ktorom začnete poberať starobný dôchodok. Predpokladaný starobný dôchodok Vám vypočítame u nás - stačí sa informovať. Poradiť sa oplatí a človek nič nestratí.

Články k DDS

Nová nezdaniteľná časť základu dane od 1.1.2014

01.12.2013 21:21
Finančné riaditeľstvo SR  vydalo oznámenie o novele zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov. NR SR dňa 13. septembra 2013 schválila zákon č.318/2013 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č.650/2004 Z. z. o doplnkovom dôchodkovom sporení a o...

Doplnkové dôchodkové sporenie po novom od roku 2014

25.11.2013 21:06
Od začiatku budúceho roka sa obnoví daňová úľava pre sporiteľov v DDS   Ilustračné foto: SITA     Parlament v septembri 2013 schválil novelu zákona o doplnkovom dôchodkovom sporení, ktorou sa zavedú významné zmeny v treťom penzijnom pilieri.   Obnoví sa daňová...